videolar

Muharrem Ince kaset reddit: Adaylıktan Çekilme Bildirimi

nhankimcuonganthu.com sitesinde yer alan “Muharrem İnce kaset reddit: Adaylıktan Çekilme Bildirimi” yazısına bir kaç saniyelik erişim ile Türkiye’den öne çıkan haberleri hızlıca güncelleyebileceksiniz. O haberde Muharrem İnce’nin siyasi yarıştan çekildiğini açıklaması epey ses getirmişti.

Bir zamanlar güçlü ve sert bir aday olan Muharrem İnce’nin adaylığından çekildiğini açıklaması Türk siyasi camiasında heyecan yarattı. Ani kararıyla ilgili bilgiler Reddit topluluğunda ve diğer medyada geniş çapta yayıldı.

Muharrem Ince kaset reddit: Adaylıktan Çekilme Bildirimi
Muharrem Ince kaset reddit: Adaylıktan Çekilme Bildirimi

I. Muharrem Ince kaset reddit: Adaylıktan Çekilme Bildirimi


Mevcut siyasi manzarada, hiçbir şey eğlenceye dönüşmez. Bir zamanlar muhalefet kanadında çok önemli bir isim olan Muharrem İnce, birçok sürpriz ve birçok hayal kırıklığı yarattı.

Her şey oldukça geç oldu. Birçok kişi Muharrem İnce’nin geri çekilmesi gerektiğine inandı, ancak o buna dair hiçbir işaret göstermedi. İkinci tura kalmamasına rağmen ‘Kılıçdaroğlu’na verin’ demedi. Onunla iletişime geçtiğimde, “Kaybetsinler diye çekiliyorum, beni suçlamayın” dedi.

Yani Kılıçdaroğlu’nun yenilgisine aldırış etmemiş, çekilse bile seçmenin Kılıçdaroğlu’na oy vermeyeceğini belirtmişti. Bu, bu ülkeye yapılmış en büyük ihanet sayılabilir. Muharrem İnce bununla da kalmadı CHP’yi mecliste de karaladı.

Ancak Muharrem İnce’nin ihanetine rağmen galip geleceğimize inanıyoruz. Evet, Muharrem İnce mevcut seçim bölgesinde Kılıçdaroğlu’na oy verse de vermese de seçmen yine de Kılıçdaroğlu’na oy verecek, İnce’nin tavsiyesi üzerine değil.

Muharrem Ince kaset reddit: Adaylıktan Çekilme Bildirimi

II. Muharrem Ince Son Dakika


III. Muharrem Ince Twitter: “Böyle bir görüntüm ve ses kaydım yok, iftiradır.”


Muharrem İnce yarıştan çekilirken bile rakibini zayıflatmaya çalışmaktan vazgeçmedi. Dediği gibi, istifası tamamen imajını korumak içindi. Bu, ekipte hala İnce’yi sevenler için gerçekten bir pişmanlık.

Tüm bu gelişmeler ışığında soru, Muharrem İnce’nin gerçekten muhalefetin çıkarlarını korumaya çalışan biri mi yoksa sadece bir vatan haini mi olduğudur. Bunu sadece zaman gösterecek.

Muharrem İnce artık seçim bölgesinden Kılıçdaroğlu’na oy vereceğini ısrarla söylese de gerçek çok farklı olabilir. Seçmen Kılıçdaroğlu’na Sayın İnce’ye rağmen oy verecek, tavsiyesine değil.

Muharrem İnce’nin yarıştan çekildikten sonra da rakibini zayıflatmaya çalışmaktan vazgeçmemesi grupta büyük huzursuzluk yarattı. Dediği gibi, istifası tamamen kendi imajını kurtarmak içindi. Bu, İnce’yi hala seven ekip üyeleri için bir talihsizlik.

Son olarak, Muharrem İnce’nin eylemleri ve sözleriyle ilgili karışık görüşlere rağmen, siyasi yarış hala devam ediyor ve ancak seçmenlerin eylem ve kararlarıyla tahmin edilebilir. Muharrem İnce muhalefeti istikrarsızlaştırmaya mı devam edecek yoksa tüm siyasi faaliyetleri durduracak mı bunu zaman gösterecek.

Muharrem Ince kaset reddit: Adaylıktan Çekilme Bildirimi

IV. Kemal Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce’yi Yeniden Siyaset Arenasına Davet Etti


Cumhuriyet Halk Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığına aday olmak için istifa eden Muharrem İnce’ye açık davet gönderdi. Kılıçdaroğlu, başta İnce olmak üzere Vatan Partisi’ni cesurca “Türkiye’nin masasına” çağırdı.

Kılıçdaroğlu, adaylıktan çekildikten sonra cesurca İnce’yi aradı. “İtirazım hala geçerli. Eski husumetleri, küskünlükleri bir kenara bırakalım. İnce Bey’i Türkiye sofrasına bekliyoruz. Sizi de davet ediyoruz” dedi.

Seçime sadece 3 gün kala siyasi yarış iyice kızıştı. Bu arada Muharrem İnce, son 45 günde gördüklerinin 45 yılda yaşadıklarını geride bıraktığını belirterek yarıştan çekilme kararı aldı.

Kılıçdaroğlu, İnce’nin yarıştan çekilmesinin ardından sosyal medya hesabından Barış Manço’nun hit şarkısı “Halil İbrahim Sofrası” eşliğinde Sayın İnce’yi siyaset arenasına davet niteliğindeki mesajını paylaştı.

Kılıçdaroğlu, siyasi arenada gerginlik yaratanların hepsinin “ajan, şantajcı, alçaklar meclisi” olduğunu ileri sürdü. Bu kişilerin siyasetten ve toplumdan uzaklaştırılması gerektiğini düşünüyor çünkü onlar yabancı istihbarat görevlilerinin maşası haline gelmiş zavallı insanlar.

Muharrem Ince kaset reddit: Adaylıktan Çekilme Bildirimi

Lütfen bu makalede sunulan tüm bilgilerin wikipedia.org ve diğer bazı gazeteler dahil olmak üzere çeşitli kaynaklardan elde edildiğini unutmayın. Tüm bilgileri doğrulamak için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışsak da, bahsedilen her şeyin doğru olduğunu ve %100 doğrulanmadığını garanti edemeyiz. Bu nedenle, bu makaleye atıfta bulunurken veya kendi araştırmanızda veya raporunuzda kaynak olarak kullanırken dikkatli olmanızı öneririz.

Jameson Hunter

Xin chào, tôi là Jameson Hunter, một chuyên gia chia sẻ kiến thức và nhà sáng tạo nội dung với hơn 10 năm kinh nghiệm trong lĩnh vực này. Tôi sinh ngày 14/05/1989 tại Đà Nẵng, và tốt nghiệp Đại Học Bách Khoa Đà Nẵng. Tôi đam mê giải đáp và review các sản phẩm, dịch vụ trong nhiều lĩnh vực khác nhau, và luôn cố gắng chia sẻ những kiến thức hữu ích nhất cho cộng đồng. Cảm ơn vì đã đọc giới thiệu của tôi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button